Sono Hotel

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Veveří 113, Brno 61600

Čtyřhvězdičkový Sono Hotel se nachází v prostorách hudebního a kulturního komplexu Sono Centrum v Brně. Multifunkční stavba s unikátním koncertním sálem byla dokončená v roce 2014 a je jednou z nejzajímavějších moderních budov v jihomoravské metropoli.
V hotelové části centra se nachází 39 komfortních pokojů a apartmánů na 9-ti patrech. Z těch nejvyšších se otevírá nevšední panoramatický výhled na město. Nechybí designová restaurace, lákající na moderní českou i světovou kuchyni, ani konferenční prostory k pořádání firemních akcí.
Přístup do hotelu je bezbariérový, snídaně je podávána v ceně noclehu. Domácí mazlíčky lze ubytovat za poplatek, motoristé mají k dispozici parkování zdarma.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Sono Hotel On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový
Dvoulůžkový pokoj
Apartmán
Apartmán z výhledem na město

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Sono Hotel Pokoje

V Sono Hotelu je na výběr ze 36-ti jedno, dvou a třílůžkových pokojů a 3 apartmánů. Všechny jsou klimatizované, mají vlastní koupelnu s dešťovou sprchou (v apartmánech navíc vana), sociálním zařízením, bidetem a fénem. Do výbavy patří komfortní postele s luxusními matracemi, satelitní LCD televize, minibar, telefon a bezplatné wi-fi připojení k internetu.
Při navrhování pokojů se designéři nechali inspirovat hvězdami popové a rockové hudby, díky čemuž si můžete dopřát nezapomenutelný nocleh ve stylu Tiny Turner, Boba Dylana nebo kapel jako Beatles, Metallica, Lucie a dalších. Hotelová recepce zajišťující vstupenky na kulturní a sportovní akce i prodej drobného zboží funguje nepřetržitě.

Sono Hotel Gastronomie

Sono Restaurant láká na originální interiér a českou i cizokrajnou gastronomii, připravovanou podle moderních trendů z kvalitních čerstvých surovin. Společně s letní terasou a salonkem pojme restaurace až 200 hostů. V hotelovém baru si pak vyberete z obsáhlého nápojového lístku, denní snack bar nabízí také menší občerstvení.
Bohatá bufetová snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. K soukromé nebo firemní akci vám kuchaři připraví raut včetně grilování před hosty přesně dle vašich představ.

Sono Hotel Recepce

24h


Čas příjezdu: od 15:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Sono Hotel Dostupnost

K Sono Hotelu sídlícímu v Brně - Žabovřeskách se autem snadno dostanete z dálnice D1 (exit 190) po silnicích č. 23 a 42 (E461). Parkování před kulturním komplexem se neplatí.
Brněnské hlavní vlakové nádraží je vzdáleno od hotelu cca 4 km, ústřední autobusové nádraží na Zvonařce se nachází zhruba o 500 metrů dál. Mezinárodní letiště Brno - Tuřany je vzdálené cca 15 kilometrů.
Za 2 minuty dojdete z hotelu k tramvajové zastávce, odkud dojedete do centra města, k brněnské přehradě i ZOO.

Sono Hotel Okolí

Do historického centra Brna s hradem Špilberk, katedrálou svatého Petra a Pavla nebo proslulým Zelným trhem to ze Sono Hotelu máte kolem 2 km. Brněnská přehrada a zoologická zahrada se nachází opačným směrem necelých 6 km daleko. Díky solidní dostupnosti dálnice D1 se snadno dostanete i na závody na Masarykově okruhu.
Za pouhou čtvrthodinku dojdete z hotelu na Kraví horu, kde sídlí brněnská hvězdárna a planetárium. Nedaleko je také park s dětským hřištěm a venkovní posilovnou.

Sono Hotel Další informace

Sono Centrum, to je kromě hotelu a restaurace především hudební klub v koncertním sále s jedinečnou atmosférou a špičkovou akustikou. Moderně ztvárněný prostor pojme až 1 200 hostů "na stání". Kromě koncertů nejrůznějších žánrů a jiných vystoupení se zde také hraje divadlo nebo promítají filmy s hudební tematikou. Sál si lze pronajmout pro pořádání kongresů, prezentací a dalších firemních akcí.